Cennik

W naszej ofercie są także Wieczory kawalerskie/panieńskie•Imprezy integracyjne plenerowe•Imprezy firmowe•Urodziny•Kinder Party
W sprawie powyższych imprez prosimy o kontakt. Koszt paintballa zależnie od pakietu wynosi:
*Informujemy, że promocje i zniżki nie łaczą się ze sobą*

cennik paintball zwirownia bialystok

W ramach każdego pakietu dostępne są: altana, miejsce na grilla i ognisko wraz z drewnem

Ile kosztuje Paintball?

Ceny pakietów rozpoczynają się od 90 zł, a maksymalna stawka to 250 zł za osobę. Różnice między pakietami polegają na ilości dostępnych kulek oraz długości czasu trwania gry. Najbardziej kompleksowy pakiet zawiera również posiłek w cenie. Każdy pakiet zapewnia pełne wyposażenie niezbędne do gry oraz dostęp do altany i miejsca na grillowanie.
Podstawowy pakiet – Piasek zaczyna się od 90zł za osobę. Jeśli mamy więcej niż 10 osób kosztuje on od 80zł za osobę. Mamy wtedy 200 kulek oraz od 1 do 2 godzin gry.
Pakiet rozszerzony – Żwir wynosi 140zł za osobę. Powyżej 10 osób jest to 130 zł za osobę. Dostajemy 500 kulek oraz od 1-3 godzin gry.
Pakiet Żwir for fun, który zawiera w sobie nielimitowane kulki kosztuje 250zł za osobę. Gra trwa od 1-3 godzin.
Pakiet pełen – wywrotka, który zawiera w cenie także jedzenie kosztuje od 240zł za osobę. Powyżej 10 osób 230zł / osoba. W pakiecie otrzymujemy 500 kulek. Czas trwania gry to 1-8 godzin. Dodatkowo otrzymujemy 2000 kulek dla drużyny.

Dodatkowa ofera

DODATKOWE KULKI

100 szt. – 20zł
500szt. – 80zł
2000 szt. – 300zł

WEJŚCIE NA POLE Z WŁASNYM SPRZĘTEM

Koszt wejścia:
poniedziałek/piątek 40zł
sobota-niedziela 50zł

JEDZENIE NA GRILLA

Kiełbasa, boczek, karkówka, chleb, sosy, napoje – 50zł za osobę

Oferujemy także jeszcze:

PAINTBALL DLA DZIECI

Koszt zabawy wynosi 60zł za godzinę gry, za osobę.Najmłodsi gracze używają markerów na kulki żelowe- Valken Gel Blaster. 
Dodatkowo są wypożaeni w maski oraz odpowiednie stroje.
Brak limitu kulek.

MOBILNY PAINTBALL

Dojedziemy do wyznaczonego miejsca, po wcześniejszej konsultacji. Zabieramy ze sobą cały sprzęt: markery, kulki, kombinezony, rękawice, maski. Koszt gry według oferty + dojazd/powrót 2zł/km. Minimalna liczba graczy 10 osób. Jeżeli posiadasz kawałek lasu, działkę, która może być w pełni wykorzystana do gry – to daj nam znać

ZAREZERWUJ

Obserwuj nas na mediach społecznościowych: Facebook, Tiktok, Instagram.